SuperFOIL vlajka vlajka vlajka

Paropropustná izolace

Řada paropropustných vícevrstvých izolací SuperFOIL je produkt 3 v 1, poskytuje vysoce účinnou tepelnou izolaci, propouští vlhkost z vašeho domu a zároveň působí jako sálavá bariéra. Řada SuperFOIL BB je vyrobena z jedné vnější perforované reflexní vrstvy zesílené fólie potažené high-tech nanotechnologií Duplex, druhá vnější vrstva je paropropustná membrána. Vnitřní vrstvy tvoří perforované hliníkové fólie spolu s vysoce výkonnou termoizolační výplní. Paropropustná izolace pomáhá předcházet tvorbě plísní a vlhkosti tím, že zabraňuje vzniku kondenzace pár a tepelných mostů v konstrukci budovy. S vodotěsností třídy „W1“ je řada BB vhodná pro použití na střechách i stěnách.

*TIP* Zkombinujte řadu BB s produkty parotěsné vícevrstvé izolace SF v systému "DUET", tím poskytnete skvělou izolaci a ochranu vašemu domu.

Image

Kalkulačka

Zjistěte si potřebné množství!
Aktuální ceny zjistíte na e-shopu.
Slevy je třeba konzultovat s obchodním zástupcem.

SuperFOIL vám ušetria miesto, čas a peniaze!!!

Šetrí miesto

Nikto nechce, aby váš projekt potreboval objemnú a zbytočne silnou izoláciou. Priestor umožňuje nielen vaše budúce pohodlie, ale môže tiež pomôcť zvýšiť hodnotu vašej nehnuteľnosti. Použitím našich izolácií SuperFOIL môžete využiť, miesto ktoré sa stratí pri používaní iných typov izolácie. Náš sortiment a izolácia poskytuje vynikajúci výkon pri malej hrúbke! Výberom našich produktov sa pripájate k tým ktorí si už vybrali izoláciu budocnosti SuperFOIL. Naše výrobky poskytujú moderné riešenie bežných problémov, ako sú tepelné mosty a kondenzácie pár.

Šetrí čas

Každý by súhlasil, že jedným z najväčších výdavkov akéhokoľvek stavebného projektu je premárnený čas. Nikto nechce minúť viac peňazí, než je potrebné alebo ešte horšie, stratiť čas, ktorý by bolo možné stráviť inak a pritom mať stavbu skôr dokončenú. Pri rezaní tradičných typov izolácie musíte bojovať s oblakmi prachu, ktoré vytvárajú neporiadok. Okrem toho trávite veľa času snahou o dokonalú montáž. Naše produkty SuperFOIL sa ľahko a rýchlo inštalujú. Poskytujú okamžité a vynikajúce výsledky bez zbytočného odpadu a dlhé a zložité inštalácie.

Šetrí peniaze

Priznajme si to, každý chce šetriť peniaze, kde je to možné a napriek tomu získať vysoko kvalitný produkt. To platí ešte viac pri stavbách, kde malé chyby môžu viesť k veľkej finančnej strate.Väčšina našich izolácií SuperFOIL je produkt 3 v 1, ktorý izoluje, reguluje pary a odráža teplo a chlad v lete aj v zime. Nielenže vytvoríte dobre izolovanú stavbu, ale aj ušetríte za klimatizáciu v lete. Môžete sa potešiť tým, že naša rada izolácií prešla prísnym testovaním a je certifikovaná podľa národných a európskych stavebných predpisov.

Výberom izolácie SuperFOIL získate nielen najmodernejšie a najúčinnejší izolačný produkt, a máte tiež plný prístup k nášmu tímu technických odborníkov. Sú schopní ponúknuť poradenstvo a podporu v priebehu celého vášho projektu. Naši odborníci sú oboznámení s všetkými výhodami a nevýhodami izolačných riešení a sú vám k dispozícii vo všetkých fázach vašej výstavby. Vždy vám poskytneme individuálne riešenie pre váš projekt.

Porozprávajte sa s jedným z našich odborníkov a zistite, ako na to.

+420 777 316 447

Certifikáty

Service
Service
Service
Service
Service
Service
Service
Service