SuperFOIL vlajka vlajka vlajka

Protipožární izolace

Řada SuperFOIL FR nabízí stejnou vysoce výkonnou izolaci jako řada parotěsných izolací SuperFOIL, ale má zvýšenou protipožární ochranu, což je docíleno tím, že dvě vnější vrstvy laminované hliníkové fólie jsou vyztužené skleněnými vlákny. Všechny produkty certifikované BBA a DIBt prošly přísným testováním, aby bylo zajištěno, že splňují vysoké standardy. Výrobky FR mají dle britských norem BS pro šíření ohně třídu 0 a pro šíření povrchového plamene třídu 1. Řada FR je produkt 3 v 1, který poskytuje vysoce účinnou izolaci, parotěsnou zábranu a sálavou bariéru. Výrobky FR lze použít na střechy, zdi a podlahy. Jsou vhodné pro nové budovy a rekonstrukce.

SFNC je nehořlavý produkt s hodnocením reakce na oheň třídy A1 dle ISO 13 501-1. Je vhodná pro použití v komerčních projektech a budovách vyšších než 18 metrů. Poskytuje vynikající tepelnou účinnost, přičemž je plně flexibilní a nehořlavá.

Image

Kalkulačka

Zjistěte si potřebné množství!
Aktuální ceny zjistíte na e-shopu.
Slevy je třeba konzultovat s obchodním zástupcem.

SuperFOIL vám ušetria miesto, čas a peniaze!!!

Šetrí miesto

Nikto nechce, aby váš projekt potreboval objemnú a zbytočne silnou izoláciou. Priestor umožňuje nielen vaše budúce pohodlie, ale môže tiež pomôcť zvýšiť hodnotu vašej nehnuteľnosti. Použitím našich izolácií SuperFOIL môžete využiť, miesto ktoré sa stratí pri používaní iných typov izolácie. Náš sortiment a izolácia poskytuje vynikajúci výkon pri malej hrúbke! Výberom našich produktov sa pripájate k tým ktorí si už vybrali izoláciu budocnosti SuperFOIL. Naše výrobky poskytujú moderné riešenie bežných problémov, ako sú tepelné mosty a kondenzácie pár.

Šetrí čas

Každý by súhlasil, že jedným z najväčších výdavkov akéhokoľvek stavebného projektu je premárnený čas. Nikto nechce minúť viac peňazí, než je potrebné alebo ešte horšie, stratiť čas, ktorý by bolo možné stráviť inak a pritom mať stavbu skôr dokončenú. Pri rezaní tradičných typov izolácie musíte bojovať s oblakmi prachu, ktoré vytvárajú neporiadok. Okrem toho trávite veľa času snahou o dokonalú montáž. Naše produkty SuperFOIL sa ľahko a rýchlo inštalujú. Poskytujú okamžité a vynikajúce výsledky bez zbytočného odpadu a dlhé a zložité inštalácie.

Šetrí peniaze

Priznajme si to, každý chce šetriť peniaze, kde je to možné a napriek tomu získať vysoko kvalitný produkt. To platí ešte viac pri stavbách, kde malé chyby môžu viesť k veľkej finančnej strate.Väčšina našich izolácií SuperFOIL je produkt 3 v 1, ktorý izoluje, reguluje pary a odráža teplo a chlad v lete aj v zime. Nielenže vytvoríte dobre izolovanú stavbu, ale aj ušetríte za klimatizáciu v lete. Môžete sa potešiť tým, že naša rada izolácií prešla prísnym testovaním a je certifikovaná podľa národných a európskych stavebných predpisov.

Výberom izolácie SuperFOIL získate nielen najmodernejšie a najúčinnejší izolačný produkt, a máte tiež plný prístup k nášmu tímu technických odborníkov. Sú schopní ponúknuť poradenstvo a podporu v priebehu celého vášho projektu. Naši odborníci sú oboznámení s všetkými výhodami a nevýhodami izolačných riešení a sú vám k dispozícii vo všetkých fázach vašej výstavby. Vždy vám poskytneme individuálne riešenie pre váš projekt.

Porozprávajte sa s jedným z našich odborníkov a zistite, ako na to.

+420 777 316 447

Certifikáty

Service
Service
Service
Service
Service
Service
Service
Service